100 Kobiet Biznesu 2016

Prezes firmy Tusnovics Instruments sp z o.o. Małgorzata Rybińska- Gacek znalazła się na 34 pozycji  wśród wyróżnionych 100  kobiet biznesu w rankingu „100 Kobiet Biznesu 2016” organizowanym przez Bisnode Polska oraz redakcję „Pulsu Biznesu”


Źródło: „Puls Biznesu”

Źródło: „Puls Biznesu”

To wspaniałe wyróżnienie i wielki sukces firmy.

Oczywiście nasz sukces nie były możliwy,  gdyby nie grono osób z którymi tworzymy firmę.

To bardzo zgrany zespół,  fantastycznych, wyjątkowych osób, które mnie wspierają realizację pomysłów i zamierzeń, są ambitne, kreatywne i bardzo profesjonalne w tym co robią.

Należymy do wyróżnionych firm dla obrotów poniżej 50 mln.


Źródło: „Puls Biznesu”

 

Jak powstał ranking „100 Kobiet Biznesu 2016”?

 

Bisnode Polska oraz redakcja „Pulsu Biznesu” już po raz szósty wyłoniła „100 kobiet biznesu 2016”.

Laureatki było wybierane wieloetapowo.

W pierwszym etapie spośród ponad  3,5 mln firm z bazy danych Bisnode Polska wyłoniono panie, które nieprzerwanie przez dwa lata zajmowały stanowisko prezesa lub były właścicielkami firm.

W drugiej fazie, wykorzystując know-how i i dostępne w Krajowym Rejestrze sądowym lub posiadane przez Bisnode sprawozdania finansowe, wytypowano przedsiębiorstwa o minimalnym – w ocenie organizatorów- ryzyku współpracy.

Które działając na rynku w latach 2014/2015 wykazały wzrost wartości sprzedaży i zysku i mają dodatni wynik finansowy. Terminowo wywiązują się z publikacji danych finansowych. Poza tym są cenione w środowisku biznesowym i mają nieposzlakowana opinię.

(wg. Tomasza Starzyka, Bisnode Polska).

Źródło: „Puls Biznesu”