Home
O nas
Oferta
  • Aparatura
  • Autoryzowany serwis
  • CRM
  • Badania biegłości
Aktualności
Dostawcy
Kontakt

Nowości w ofercie | Środowisko | Toksykologia | Chiron

Nowości w ofercie | Środowisko | Toksykologia | Chiron

18 stycznia 2023

Oferta firmy Chiron poszerzyła się o nowe wzorce do badań środowiskowych i toksykologicznych. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi broszurami.

Środowisko >

Toksykologia >

Nowe produkty do badań środowiskowych: 

  • Chlorowane parafiny
  • Kwasy tłuszczowe
  • Środki zmniejszające palność
  • WWA
  • Pestycydy
  • PFAS
  • Fenole
  • Nitrozoaminy
  • Tiofeny

Nowe produkty do badań toksykologicznych:

  • Aminokwasy
  • Środki przeciwbólowe
  • Leki przeciwcukrzycowe
  • Leki przeciwhistaminowe
  • Leki przeciwinfekcyjne
  • Arylowe cykloheksyloaminy
  • Benzodiazepiny
  • Kannabinoidy 
  • Leki nasercowe
  • Katynony
  • Piperazyny
  • Steroidy
  • Tryptaminy

Oferta firmy Chiron obejmuje wzorce wykorzystywane w badaniach próbek środowiskowych, żywności, petrochemicznych a także wzorce wykorzystywane do badań farmaceutycznych i do badań z zakresu medycyny sądowej. Firma Chiron wykonuje na zlecenie prace badawczo-rozwojowe oraz produkuje wzorce na zamówienie, odpowiadając tym samym na indywidualne potrzeby klientów.

Poznaj pełną ofertę wzorców firmy Chiron:

Toksykologia >

Nowe substancje psychoaktywne >

Pestycydy >

Żywność >

Chiron jest akredytowany przez ANAB zgodnie z normami ISO/IEC 17034 (jako producent certyfikowanych materiałów odniesienia) i ISO/IEC 17025.

Ostatnie wpisy

  • Wesołego Alleluja!

    April 19, 2025

    Wesołych świąt!

    Z serdecznymi życzeniami radosnych, prawdziwie wiosennych Świąt Wielkanocnych, słonecznych ciepłych dni, smacznego jajka i wielu pyszności.

    Zespół Tusnovics Instruments

  • Korozyjność wody i gleby | Wzorce i badania biegłości | ERA Waters 2025

    April 15, 2025

    Oferujemy wzorce korozyjności wody oraz gleby produkowane przez firmę ERA Waters. Uzupełnieniem oferty są badania biegłości w zakresie korozyjności dla wody i gleby, organizowane w rundach regularnych oraz w trybie przyspieszonym Quick Response.

  • PFAS w wodzie pitnej – regulacje UE | AccuStandard

    April 5, 2025

    Dokładne określenie ilościowe substancji perfluoroalkilowych i polifluoroalkilowych (PFAS) ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia narażenia społeczeństwa i poprawy jakości wody.

    AccuStandard zaprojektował i przygotował nowy CRM obejmujący wszystkie 29 związków wymienionych w metodzie EN 17892 opublikowanej przez CEN (Europejski Komitet Normalizacyjny).