Wzorce farmakopealne U.S. PHARMACOPEIA (USP)

Wzorce farmakopealne U.S. PHARMACOPEIA (USP)

January 26, 2023

Tusnovics Instruments oferuje najnowsze serie farmakopealnych materiałów odniesienia składników aktywnych (API), substancji pomocniczych i zanieczyszczeń wytworzonych i zatwierdzonych przez farmakopeę amerykańską – USP.

.

SUBSTANCJE KONTROLOWANE

Sprowadzamy z USP wzorce substancji objętych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

.

Materiały odniesienia z USP przeznaczone są do analiz jakościowych lub ilościowych przeprowadzanych zgodnie z oficjalnymi metodami zalecanymi w farmakopei amerykańskiej.

USP posiada w ofercie ponad 3500 materiałów odniesienia. Producent wdrożył normę ISO 9001 i posiada akredytację zgodnie z normą ISO 17025.

.

> Zobacz katalog

Dostawa w 10 dni dla materiałów niekontrolowanych. 

UWAGA: Dostarczamy najnowsze serie wzorców bezpośrednio od producenta

.

> Sprawdź ofertę Wzorce farmakopealne: EDQM, USP, BP

> Substancje psychoaktywne

> Substancje aktywne i zanieczyszczenia

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.